Contactgegevens gemeenten

Bij de uitwerking naar de RES 1.0 worden veel belanghebbenden betrokken. Ook bij de besluitvorming in uw gemeente over de RES 1.0 en bij de vastlegging van de RES 1.0 in omgevingsbeleid zijn er momenten van inspraak. Heeft u vragen of wilt meedoen en meedenken, dan is de gemeente uw eerste aanspreekpunt.

Deelregio Westfriesland

Gemeente Hoorn
Charlotte Bakker – cm.bakker@hoorn.nl

Gemeente Medemblik
Sigrid van der Valk – sigrid.vandervalk@medemblik.nl

Gemeenten SED (Stede Broec, Enkhuizen en Drechterland)
Iboyka Lode – Iboyka.Lode@sed-wf.nl

Gemeente Koggenland
Rick Beugels – R.Beugels@koggenland.nl

Gemeente Opmeer
Jan van ‘t Hek – jan.vanthek@overmorgen.nl

Deelregio Alkmaar

Deelregio Alkmaar
Liesbeth Aarts – l.aarts@heerhugowaard.nl

Gemeente Alkmaar
Peter van Dorsten – pvandorsten@alkmaar.nl

Werkorganisatie BUCH (Bergen, Uitgeest, Castricum en Heiloo)
Otto van den Berg – ottovandenBerg@debuch.nl

Werkorganisatie Heerhugowaard en Langedijk
Richard van Buren – r.vburen@heerhugowaard.nl

Werkorganisatie Heerhugowaard en Langedijk
Gerhard Schutten – g.schutten@gemeentelangedijk.nl

Deelregio Kop van Noord-Holland

Gemeente Schagen
Antoon Groot – Antoon.Groot@schagen.nl

Gemeente Hollands Kroon
Pierre Kas – PierreKas@Hollandskroon.nl

Gemeente Den Helder
Bart Wijnands – b.wijnands@denhelder.nl

Gemeente Texel
Annemiek Hollander – AHollander@texel.nl

Deel deze informatie:
Naar bovenNaar boven
Snel naar NH Zuid
Snel naar NH Zuid